PURKŠTUKŲ SPECIALISTAI

Paskirstymo diržų ir grandinių keitimas

Diržų ir grandinių keitimas

Paskirstymo diržai ir grandinės užtikrina sinchronizuotą ir sklandų variklio darbą. Ši sistema perduoda alkūninio veleno sukamąjį judesį į paskirstymo velenėlius. Daugumos variklių gamintojų paskirstymo sistemoje dalyvauja kuro ir vandens siurbliai, todėl aktualu, kad visi šios sistemos komponentai veiktų nepriekaištingai ir nesukeltų papildomos nereikalingos apkrovos diržui ar grandinei.

Nepamirškite, kad grandinę kaip ir paskirstymo diržą reikia keisti periodiškai pagal gamintojo nustatytus intervalus arba net dažniau. Nutrūkus arba peršokus vienai iš šių detalių, dažnu atveju laukia gerokai piniginę suploninantis variklio remontas arba jo keitimas kitu. Dažniausiai šių detalių keitimo intervalas siekia 80-100 tūkst. kilometrų.

Keičiant diržą reikia keisti visą komplektą t. y. visus guolius, diržą, vandens siurblį bei aušinimo skystį jei siurblį veda dantytasis diržas. Keičiant grandinę keičiami visi įtempėjai, žvaigždutės, kreipiančiosios. Keičiant ar diržą, ar grandinę rekomenduojama įvertinti generatoriaus diržinės pavaros būklę.

SERVISAS PANEVĖŽYJE

SAVITIŠKIO G. 6B / VAKARINĖ G. 6B, LT-37340, PANEVĖŽYS

SERVISAS ŠIAULIUOSE

FRENKELIŲ G. 10 (BUVUSI ELNIO G.), LT-76247, ŠIAULIAI

Aukšta kokybė

Mūsų servisas pasižymi naujausia diagnostikos įranga, todėl garantuojame aukštos kokybės apžiūrą

Profesionali konsultacija

Mūsų meistrai gali suteikti pilną ir detalią konsultaciją apie automobilio situaciją

Originalios detalės

Remonto metu naudojame tik kokybiškas bei originalias detales