Purkštukų specialistai

Apie mus

Ilgametė patirtis ir nuolatinis tobulėjimas

Technologijos kiekvieną dieną juda į priekį, todėl ir mūsų turimos žinios bei profesionalumas neįsivaizduojamas be nuolatinio tobulėjimo.

Automobiliuose nuolat diegiamos naujovės, tobulėja kuro sistemos ir naudojamos sudėtingiausios technologijos, kurios atsakingos už ekologiją. Deja, jų gedimų taip pat pasitaiko ir jie dažnai būna pakankamai sudėtingi, todėl mūsų komanda visuomet pasiruošusi išspręsti šias problemas. Tą užtikrins jauni, naujovių nebijantys bei principingi specialistai ir profesionali diagnostinė įranga.

Servisas Panevėžyje

SAVITIŠKIO G. 6B, LT-37340, PANEVĖŽYS

Servisas Šiauliuose

FRENKELIŲ G. 10 (BUVUSI ELNIO G.), LT-76247, ŠIAULIAI

1615187762528 1 scaled

Aukščiausia detalių kokybė

Pagrindinė degalų purkštukų funkcija – tiekti varikliui degalus. Savo klientams siūlome tik aukščiausios kokybės purkštukus, kurių gamintojai yra tokie itin gerai žinomi prekiniai ženklai kaip Denso, Delphi, Siemens bei Bosch. Šie vardai kalba patys už save, todėl nė nereikia sakyti, kaip mums rūpi kokybė ir geras vardas.

denso 4
delphi
siemens 3
bosch
Nėra neišsprendžiamų problemų

Mūsų komanda yra pasiruošusi išspręsti bet kokią automobilio problemą, net jeigu to ir nepavyko padaryti kitiems.

Konkurencinga kaina

Siūlome aukščiausią paslaugų kokybę, todėl pas mus galima tikėtis geriausio kainos ir kokybės santykio. Tą puikiai įrodo nuolat besiplečiantis nuolatinių klientų ratas.

Išsiaiškiname gedimo priežastį

Labai svarbu ne tik pašalinti gedimą, bet ir atrasti jo priežastį ir taip užkirsti kelią pasikartojančioms automobilio problemoms ateityje. Būtent tą stengiamės padaryti spręsdami bet kokią problemą.