Purkštukų specialistai

Dyzelinių kuro sistemų diagnostika ir remontas

Kuro sistemos

Dyzelis yra būtinas bet kokio dyzelinio automobilio varikliui, be kurio degimo procesas tiesiog būtų neįmanomas. Būtent kuras ir priverčia judėti Jūsų transporto priemonę. Tvarkingai prižiūrint automobilį dažniausiai užtenka profilaktinių kuro sistemos priežiūros veiksmų, kurie svarbūs norint užtikrinti tinkamą variklio darbą. Mūsų serviso specialistai gali ne tik atlikti dyzelinių kuro sistemų diagnostiką, bet ir visą reikiamą remontą.

Kuro purkštukų neteisingas veikimas yra dažniausias dyzeliniu kuru varomų transporto priemonių kuro sistemos gedimas. Purkštukų tvarkymo kaina priklauso nuo automobilio bei purkštukų tipo, todėl kiekvienas atvejis – individualus. Vis dėlto, profesionalų remontą atliekame už protingą kainą.

Norint užtikrinti, kad kuro tiekimo sistema veiktų be trikdžių, rekomenduojama periodiškai ją tikrinti. Keli pagrindiniai požymiai, kad jau metas apsilankyti autoservise: užsikimšęs kuro filtras, netinkamai veikiantys purkštukai, sugedęs kuro siurblys, oro patekimas į kuro sistemą.

Servisas Panevėžyje

SAVITIŠKIO G. 6B / VAKARINĖ G. 6B, LT-37340, PANEVĖŽYS

Servisas Šiauliuose

FRENKELIŲ G. 10 (BUVUSI ELNIO G.), LT-76247, ŠIAULIAI

Aukšta kokybė

Mūsų servisas pasižymi naujausia diagnostikos įranga, todėl garantuojame aukštos kokybės apžiūrą

Profesionali konsultacija

Mūsų meistrai gali suteikti pilną ir detalią konsultaciją apie automobilio situaciją

Originalios detalės

Remonto metu naudojame tik kokybiškas bei originalias detales